רכבת ישראל

רכבת ישראל – חברת הרכבות המרכזית בישראל, החברה עוסקת בשינוע, הובלות וכן בהסעת נוסעים למרבית האזורים והיעדים בארץ.

כאן תוכלו לקרוא מידע רלוונטי על הרכבת של ישראל: לוח זמנים, תחנות, דרושים, טלפון מוקד ומחירי נסיעות ברכבת – "פשוט ליהנות מהדרך".

רכבת ישראל טלפון

ניתן לבצע שיחה על ידי לחיצה על התמונה

אודות חברת רכבת ישראל בע"מ

רכבת ישראל לוגו
בשנת 2003 הוקמה חברת רכבת ישראל בע"מ, לפני כן, שימשה כיחידה של רשות הנמלים והרכבות, מעבר לכך שהחברה מסיעה נוסעים ומובילה מטענים, היא עוסקת בפיתוח התשתיות של הרכבות בישראל, החברה בעלת צמיחה מהירה והיא ידועה כחברת תשתיות התחבורה במרכזית בישראל.

טלפון

רכבת ישראל
רכבת ישראל בעמ הינה חברה עצמאית בבעלות ממשלתית.
IL
טלפון: 077-2324000
פקס: 077-2324011

לוח זמנים

רכבת ישראל לוח זמניםרבים מאיתנו נוסעים ברכבת בכל שעות היממה, משעות הבוקר המוקדמות כשנוסעים לעבודה ועד הערב בדרך חזרה הביתה, לטיולים או לכל יעד במדינה, רצוי תמיד להתעדכן לגבי זמני רכבות ישראל כדי להיות בתיאום עם זמני היציאה של הרכבת מהתחנה ממנה יוצאים מאחר ולוח הזמנים של רכבת ישראל משתנה לעתים תכופות.

אתר רכבת ישראל לוח זמנים

דרושים

רוצים לעבוד ברכבת ישראל? ברכבת מועסקים מעל 3,000 עובדים, הזכות של העובדים ברכבת היא שיש להם השפעה על אורח חייהם של מאות אלפי אנשים מדי יום, אם גם אתם רוצים להיות חלק מהצוות של חברת רכבת ישראל ולהשפיע לטובה, קראו פרטים נוספים והירשמו כעת לעבודה ברכבת ישראל.

דרושים לרכבת ישראל

תחנות

תחנות רכבת ישראלמעל 50 תחנות רכבת פרוסות בכל רחבי ארץ ישראל, מהצפון ועד הדרום, בכל הערים המרכזיות בארץ. לכל תחנה זמני פעילות שונים ולכן כדאי להתעדכן גם בשעות הפתיחה והסגירה של הקופות בתחנת הרכבת אליה הנכם מתכוונים להגיע וממנה לצאת לדרך.

תחנות רכבת ישראל

מחירים

רכבת ישראל מחיריםהמחיר של נסיעה ברכבת משתנה בהתאם לאורך הנסיעה, לחישוב פשוט מהיר ונוח של מחירי הנסיעה ברכבות ישנו מחשבון מחירים נוח לשימוש ופשוט לתפעול לשם קבלת המחיר הסופי של הנסיעה בהתאם למשתנים.

מחירי הנסיעה ברכבת

בנוסף ישנם מסלולים מרכזיים בהם ניתן לחסוך כסף, לשם כך קיים מחשבון חסכון בו ניתן לחשב בדיוק כמה כסף ניתן לחסוך בתשלומים לנסיעות ברכבת ישראל.

אתר רכבת ישראל

In4u – דף הבית

נשלח ב

חיפוש באתר

עקבו אחרינו